CHP’Lİ KARAHAN ARITMA TESİSİ TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI “BODRUM’UN EN BÜYÜK ARITMA TESİSİ OLACAK”

Genel 30 Haziran 2021 23:43
Videoyu Aç CHP’Lİ KARAHAN ARITMA TESİSİ TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI “BODRUM’UN EN BÜYÜK ARITMA TESİSİ OLACAK”
A
a
CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum’da yapılacak olan ve Muğla’ nın ikinci büyük tesisi olan artıma tesisinin temel atma törenine katıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan ve Bodrum'un en büyük atık su arıtma tesisi olacak 'Turgutreis İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi' için temel atma töreni düzenlendi. 37 bin metreküp kapasiteyle yaklaşık 195 bin kişiye hizmet verecek olan arıtma tesisi temel atma törenine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ünün yanı sıra, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Kadın Kolları başkanı Umut Anıl Özdoğan, meclis üyeleri ve vatandaşlar katılım gösterdi. 

“ATIKSU SORUNU ÇÖZÜMLENMİŞ OLACAK”

Arıtma tesisi ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, “Muğla Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapımına başlanan, Bodrum’un en büyük arıtma tesisi olacak olan Turgutreis İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisinin temel atma törenine katılım sağladık. Temeli atılan tesisimiz 195 bin kişiye hizmet verecek. Mahallelerimizin atıksu sorunu da bu şekilde çözümlenmiş olacak. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün ve Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras olmak üzere emeği geçen bütün heyete teşekkür ediyoruz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat