CHP’Lİ KARAHAN’IN BODRUM HAYALİ: “BARIŞ ORTAMININ GELİŞTİRİLİP DAHA İLERİYE TAŞINMASI”

Genel 17 Mart 2021 16:39
Videoyu Aç CHP’Lİ KARAHAN’IN BODRUM HAYALİ: “BARIŞ ORTAMININ GELİŞTİRİLİP DAHA İLERİYE TAŞINMASI”
A
a
CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, nasıl bir Bodrum hayal ettiğini anlattı.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan Bodrum hayaliyle ilgili konuştu. Başkan Karahan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“BARIŞ RUHUNUN KAYBOLMAMASI LAZIM”

“Bodrum, gerilimlerden uzak duran 3000 yıllık tarihi bir kent. Seçimler yapılır, referandum yapılır, yerel veya genel seçim olur ancak herkes barış içinde yaşar. Bu barış ve sevgi ortamının zarar görmesini istemeyiz. Son olarak bir yerel seçim geçirdik. Yarıştığımız partilerle ilgili tek kelime konuşmadık. Onlar da mütevazı şekilde hiçbir kelime konuşmadı. Seçim olur, ertesi gün herkes işine bakar. Bu ruhun kaybedilmemesi lazım.”

“BURADA BEŞERİ İLİŞKİLER VARDIR”

CHP’li Karahan, “Anadolu’da birçok yerde muhtar azalığı için cinayetler işlenir. Burada 5 yılda bir yapılan seçimlerde gerilim ve atmosfer yüksek de olsa herkes buna uygun davranır. Şimdiye kadar böyle gitti. Bize düşen bu iklimi korumamız. Bodrum her ne kadar büyümüş olsa da aynı insanlarla bir aradasınız. Aynı insanlarla rekabet ortamındasınız. Beşeri ilişkiler vardır. Komşunuzda AK Partili, MHP’li, İYİ Parti’li, HDP’li var. Bu anlamda da bu ruha bağlı kalmak gerekir. Benim hayalim bu iklimin daha da geliştirilerek ileri taşınması.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat