CHP’li KIRILMAZ, SARAYDAN TALİMAT ALAN MEB’E HESABI GENÇLER SORACAK

CHP 30 Aralık 2021 17:49
Videoyu Aç CHP’li KIRILMAZ, SARAYDAN TALİMAT ALAN MEB’E HESABI GENÇLER SORACAK
A
a
CHP Gençlik Kolları Genç İşsizliği Ve Emekten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Milli Eğitim Bakanlığına alınmamasını eleştirerek, “Gençlerin hakkını aramak için MEB’e giden Genel Başkanımıza yapılan saygısızlığın hesabını Gençlik soracaktır” dedi.
CHP Gençlik Kolları Genç İşsizliği Ve Emekten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, mülakatlarda yaşanan torpil iddiaları üzerine Milli Eğitim Bakanlığına giden ve kapıların kapatılması nedeniyle içeri alınmayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapılan saygısızlık kabul edilemez. Liyakatten uzak bir anlayışla torpil yaparak Gençlerimizin geleceği ile oynayanlar, Millete devlet kapılarını kapatamaz. Bunun hesabını, haklarını aradığımız gençler sandıkta soracaktır” dedi.
Nerede mağdur edilmiş bir yurttaş varsa CHP orada diyen Kırılmaz, “Cumhuriyet Halk Partisi ülkemizdeki tüm yurttaşlarımızın hak arama mücadelelerinde yanlarındadır. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, nasıl ki bugün gençlerin haklarını aramak için MEB’e gidiyorsa, yarında bir başka mağduriyet için ilgili kuruma gidecektir. Burada kabul edilemez olan saraydan talimat alarak kapıları milletin temsilcilerine kapatanların tavrıdır. Ama bu gençlik onlara gereken hesabı sandıkta soracaktır” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat