CHP'li Köse: "İktidara hazırız!"

Genel 24 Mart 2022 11:34
Videoyu Aç CHP'li Köse: "İktidara hazırız!"
A
a
CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, 24-25 Mart tarihlerinde Antalya’da "iktidara hazırız" sloganıyla yapacakları "Büyük Örgüt Buluşması" hakkında konuştu.
Köse: "Çok iyi bir sinerji yaratacağı kesin. Bilgi alışverişi yapacağız. Genel Başkanımız kampta orgutlerimizs seçime yönelik 'hazır olun talimatını verecek bir nevi."

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, CHP olarak iktidar yoluna çıktıklarını belirterek, "İktidara hazırız." dedi. 
Köse, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında 24-25 Mart tarihlerinde Antalya’da "iktidara hazırız" sloganıyla "Büyük Örgüt Buluşması"nı yapacaklarını anımsattı.
Toplantının 2 gün süreceğini aktaran Köse, söz konusu toplantıya, Parti Meclisi üyeleri, il başkanları, ilçe başkanları, il kadın kolları başkanları ve il gençlik kolları başkanlarının katılacağını aktardı. 
Kampta, başta "Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem" olmak üzere önemli konularda istişareler yapacaklarını anlatan Köse, "Sistemin içeriği ve izlenecek süreç konusunda önemli bilgiler verilecek. Bu kapsamda bir kitapçık da hazırladık ve onu katılımcılara dağıtacağız. Ayrıca malum seçim yaklaşıyor. Kampta bu kapsamda sandık güvenliği konusunda da çalışmalar yapacağız." diye konuştu. 

"KURULAN MUHALEFET İTTİFAKININ ÖNEMİ ANLATILACAK"

CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse kampta seçim hazırlıklarının da masaya yatırılacağını belirterek, "Örgütlerimizin performansı değerlendirilip, performanslarının yukarı çıkarılması da ele alınacak. Bunun yanı sıra AKP ve MHP tarafından seçim yasasında yapılması planlanan  değişikliği de ele alacağız. Bunun yanı sıra muhalefet olarak kurduğumuz ittifakın önemi de partililerimize anlatılacak." şeklinde konuştu.
Kampın çok verimli geçeceğinin altını çizen Köse, "Çok iyi bir sinerji yaratacağı kesin. Bilgi alışverişi yapacağız. Genel Başkanımız kampta örgütlerimize seçime yönelik 'hazır olun talimatını verecek bir nevi. Kamp ayrıca seçime yönelik örgütü motivasyon toplantısı da olacak." değerlendirmesini yaptı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat