CHP'li Köse'den yeni yıl mesajı

Genel 28 Aralık 2020 19:56
Videoyu Aç CHP'li Köse'den yeni yıl mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, yeni yıl mesajında; 2021 yılında; kadına ve çocuğa yönelik şiddet ve istismarın, ekonomik zorlukların, geçim sıkıntısının, gelecek endişesinin, insan hakkı ihlallerinin geride kalmasını diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Geride bırakmaya hazırlandığımız 2020 yılında yaşanan zorluklara işaret eden Köse, "2020 yılında işsizliğe, yoksulluğa, ekonomik krize, kadına yönelik şiddete bir de COVİD 19 hastalığı eklenince zor bir yıl oldu. 2020'de hepimizin ortak gündemi; 'vaka sayısı, ağır hasta sayısı, yeni vefat sayısı' oldu. Kimilerimiz sevdiklerimizi yitirdik. Vatandaşımız umutlarını yeni yıla bıraktı. 
2021 yılında; kadına ve çocuğa yönelik şiddet ve istismarın, ekonomik zorlukların, geçim sıkıntısının, gelecek endişesinin, insan hakkı ihlallerinin geride kalmasını temenni ediyorum. Yeni yıl tüm insanlığa, milletimize, mutluluk, huzur, bolluk, bereket getirsin" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat