CHP’Lİ ÖZER VATANDAŞLA BİRE BİR TEMASA DEVAM EDİYOR

Genel 22 Haziran 2021 15:08
Videoyu Aç CHP’Lİ ÖZER VATANDAŞLA BİRE BİR TEMASA DEVAM EDİYOR
A
a
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, vatandaşlarla bire bir temas kurmaya devam ediyor.

İlçe ilçe gezerek vatandaşlarla, esnafla bir araya gelen CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz gün il yönetim kurulu üyeleri Mücahit Koçak, Nihal Günaydın, Ahmet Mucuk, Cemalettin Bal, Osman Kuzucu, Talas Belediyesi meclis üyesi Memduh Bekdemir ve önceki dönem ilçe yöneticilerinden Erol Akyar ve Eğit-Der Dernek Başkanı Abidin Beyazıt ile birlikte Pınarbaşı ilçesine ayak basan Başkan Özer, burada vatandaşlarla sohbet edip, yaşanılan sorunlarını dinlemişti. CHP’li Özer ayrıca partiye yeni katılan üyelerin de rozetlerini takmışı.
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’in bu kez durağı Yahyalı ilçesi oldu. Başkan Özer, Kadın Kolları İl Başkanı Alime Esin Tosuner ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yahyalı’nın Yuları Mahallesi’ni ziyaret etti. Bölge halkı ile sohbet eden Başkan Özer, burada da yaşanan sorunları ve talepleri dinledi. Yaşanan sıkıntıları dinleyen Özer gerekli mercilere aktarmak üzere notlar aldı.

“HERKES DERDE DERT KATAN BİR İKTİDAR ANLAYIŞI OLDUĞUNUN FARKINDA”

Bir de açıklama yapan CHP’li Özer, “Milletçe zor günlerden geçiyoruz. İlçe ilçe, mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıyoruz. Girmediğimiz ev kalmıyor ve ne yazık ki hep şikâyet dinliyoruz. Vatandaş canından bezmiş halde. Sorunlara çözüm üreten değil, derde dert katan bir iktidar anlayışıyla karşı karşıya olduğumuzun herkes farkında. Biz de iktidar öncesi vatandaşlarımızın bu dertlerini hafifletmek, onların dertlerine olmak adına bire bir temaslar kuruyoruz. Kurtuluş yakın, sadece biraz sabır diyoruz ve açıkça söylüyoruz ki kimse karamsarlığa kapılmasın, her şey çok güzel olacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat