CHP’Lİ PARLAR: “HALK ZAMLAR ALTINDA EZİLİYOR”

Genel 26 Ekim 2021 17:49
Videoyu Aç CHP’Lİ PARLAR: “HALK ZAMLAR ALTINDA EZİLİYOR”
A
a
CHP’Lİ PARLAR: “HALK ZAMLAR ALTINDA EZİLİYOR”

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, zamlarla ilgili konuştu.
CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, son dönemde yaşanan zam yağmuruna ilişkin açıklama yaptı. Halkın zamlar altında ezildiğini söyleyen CHP’li Parlar şu ifadeleri kullandı:
“HAK HIRSIZLARI CİRİT ATIYOR”
“AKP, izlediği yanlış politikalar nedeniyle ülkeyi karanlığın içerisine soktu. Tepeden tırnağa her şeye zam geldi. Asgari ücretliye, emekliye kaşıkla verirken, kepçeyle geri aldılar. Ülke dev bir işsizler ordusuyla baş etmeye çalışıyor. Yandaşlar, torpilliler, hak hırsızları belirli derneklerin çatısı altında çeşitli görevlerde cirit atarken, yoksul halk iş bulmaktan dahi ümidini kesmiş durumda”
“İNSANLAR YAĞ KUYRUKLARINA GİRİYOR”
“Zamlar peşi sıra geliyor. Benzin, motorin doların da fırlamasıyla aldı başını gidiyor. Türk lirası değer kaybetmeye devam ederken, insanlar marketlerde yağ kuyruklarına giriyor. Yani AKP, iftira ve çamur atmak için suçladığı her şey kendi iktidarının başına geliyor. Ancak bu rezilliği saray ve şürekası değil halk çekiyor! Artık AKP, Türk milletinin sırtında yük olmaktan başka bir anlam ifade etmiyor ve kısa zamanda bu yükü atmak için gün sayıyor.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat