CHP'Lİ PARLAR'DAN ERDOĞAN'A"NE YAPARSA YAPSIN MİLLETİN ÖFKESİNDEN, İSYANINDAN KURTULAMAYACAK"

Genel 14 Mayıs 2022 14:54
Videoyu Aç CHP'Lİ PARLAR'DAN ERDOĞAN'A"NE YAPARSA YAPSIN MİLLETİN ÖFKESİNDEN, İSYANINDAN KURTULAMAYACAK"
A
a
CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Yargıtay'ın cezasını onadığı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili konuştu, karara tepki gösterdi.

Yargıtay, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun cezalarını onadı. Yargıdan gelen karara muhalefetten tepki yağdı. CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar da o kararı eleştirenler arasındaydı.

Başkan Parlar şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Erdoğan yönetiminde tarihinin en itibarsız, en rezil 'hukuk' dışı kararların alındığı, liyakatın yok edildiği, ekonominin harap olduğu, Türk lirasının değerinin pul olduğu en kötü dönemini yaşamaktadır. Yargıda olan biten de bundan ibarettir. Tek adam ve onun koltuğu kaybetme korkusu, muhalefeti hedef almasına, hatta muhalefeti yok etmeye çalışmasına sebep olmaktadır. Ancak ne yaparsa yapsın, ne kadar muhalefeti susturursa sustursun milletin isyanından, öfkesinden, tepkisinden kurtulamayacak kişi Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Erdoğan, aç bıraktığı, ekonomisini batırdığı, işsiz bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından sandıkta en büyük cezayı alacaktır. O zaman emrindeki Yargı da onu kurtaramayacaktır. Canan Kaftancıoğlu ile ilgili kararı tanımıyoruz ve kınıyoruz."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat