CHP’Lİ ŞAHİN İZMİR’DE

Genel 20 Kasım 2021 21:15
Videoyu Aç CHP’Lİ ŞAHİN İZMİR’DE
A
a
CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin, Menderes Ordulular Derneği’ni ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Atila Şahin, İzmir’de Menderes Ordulular Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Şahin’i, Ordulular Derneği Başkanı İsa Elbir karşıladı.
Ziyarete ilişkin konuşan CHP’li Şahin, “İzmir’e iner inmez ayağımızın tozu ile Menderes Ordulular Derneğini ziyaret ettik. Sıcak karşılamaları için Dernek Başkanımız İsa Elbir ve yönetimine çok teşekkür ederiz.” dedi.

CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin, dernek ziyaretinin ardından ise partisinin Menderes İlçe Örgütü’nün olağanüstü kongresine katılarak, kongre için başarılar diledi.
CHP’li Şahin, ziyaretlerine ara vermedi. Bir sonraki durak Aydın oldu. Başkan Şahin ve beraberindekiler bu kez de Aydın Ordulular Derneğinin davetini geri çevirmeyerek, derneği ziyaret etti. 

Dernek toplantısında Başkan Şahin, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Aydın Milletvekili ve önceki dönem MYK üyesi Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ile birlikte Ordulu hemşerileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat