CHP’Lİ SARI: “AKP’NİN İHANETLERİNİN ARTIK SONU GELMELİ!”

CHP 26 Ocak 2022 00:44
Videoyu Aç CHP’Lİ SARI: “AKP’NİN İHANETLERİNİN ARTIK SONU GELMELİ!”
A
a
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin satış kararı aldığı Atatürk Parkı ile Vergi Dairesi arasında yer alan Lunapark arazisinin planlarına yönelik iptal davası açtıklarını duyurarak, “AKP’nin ihanetlerinin artık sonu gelmeli” dedi.
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, parti yöneticileri ile birlikte, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin satışı karar aldığı Atatürk Parkı ile Vergi Dairesi arasında yer alan lunapark arazisinin planlarına yönelik olarak iptal davası açmak için soluğu adliyede aldı. 
“YOL YAKINKEN BU SATIŞTAN VAZGEÇİN”
Dava ile ilgili konuşan Başkan Sarı, “Bu alanı halkımızın kullanımına kazandırmak için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Bu satışa karşı olan tavrımız bugün de yarın da aynı şekilde devam edecek. Buradan kamuoyuna ve yetkililere bir kez daha seslenmek istiyorum. Gelin, yol yakınken bu satıştan vazgeçin. Ne alan ne de satan buradan memnun olamayacak! Bizim kent hakkını savunma mücadelemiz ise her platformda devam edecek. Yeter artık! Bu kente yaptığınız ihanetlerin bir sonu gelmeli.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat