CHP’Lİ SARI BANDIRMA’DA VATANDAŞLARLA DERTLEŞTİ

Türkiye 30 Nisan 2022 15:43
Videoyu Aç CHP’Lİ SARI BANDIRMA’DA VATANDAŞLARLA DERTLEŞTİ
A
a
“TÜRKİYE’NİN AYDINLIK GÜNLERE KAVUŞACAĞI GÜNLER ÇOK YAKIN”
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Sarı, “Türkiye’nin aydınlık günlere kavuşacağı günler çok yakın” dedi.
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, parti il yöneticileri ile birlikte Bandırma’da Edincik Mahallesi’nde iftar programına katıldı. Programa CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, ilçe örgütü ve meclis üyeleri de katılım gösterdi. İftar sonrası Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ile kahvehane ziyareti yaparak vatandaşlarla dertleşen CHP İl Başkanı Sarı şu ifadeleri kullandı:
“İKTİDARIN HALKA VEREBİLECEĞİ OLUMLU HİÇBİR ŞEY KALMADI”
“Sürekli olarak sokağın nabzını tutuyoruz. Vatandaşlarımızla oturuyoruz, konuşuyoruz, dinliyoruz ve onlarla dertleşiyoruz. Açıkçası bir dokunup bin ah işitiyoruz. Yüzü gülen, mutlu olan, halinden memnun olan ve ülkede olan biteni görüp de içi sızlamayan hiç kimse yok. Biz de vatandaşlarımıza sabretmelerini ve Türkiye’nin aydınlık günlere kavuşacağı günlerin çok yakın olduğunu söyleyerek içlerini bir nebze de olsa rahatlatıyoruz. Çünkü bu iktidarın artık bu halka verebileceği olumlu anlamda hiçbir şey kalmamıştır, aksine attıkları her adımda söyledikleri her sözde millete zarar vermektedirler. O yüzden milyonlarca yurttaşımız sabrederek sandığı bekliyor. Herkes biliyor ki geliyor, gelmekte olan. Türkiye’yi düzlüğe halkımızla birlikte çıkaracağız.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat