CHP’Lİ SOYLUÇİÇEK’TEN MALİYE BAKANLIĞINDAKİ ATAMAYA TEPKİ “EKONOMİDE FETÖ MODELİNE Mİ GEÇTİK?”

Genel 3 Aralık 2021 11:24
Videoyu Aç CHP’Lİ SOYLUÇİÇEK’TEN MALİYE BAKANLIĞINDAKİ ATAMAYA TEPKİ “EKONOMİDE FETÖ MODELİNE Mİ GEÇTİK?”
A
a
CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndaki değişikliğe ilişkin konuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan istifa etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elvan’ın yerine Albayrak döneminde ve şimdi de bakan yardımcılığı görevinde bulunan Nureddin Nebati’yi atadı. Nebati’nin göreve başlaması, geçmişine ilişkin tartışmaları da beraberinde getirdi. CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİN YÜZÜNE UTANMADAN BAKABİLİYOR”

“AKP genel başkanı doğru yolu görmüyor. Görmediği gibi trenin vagonlarıyla sürekli oynayıp duruyor. Vagonlarda sorun bulunca rayları değiştirmeye çalışıyor. Ancak AKP genel başkanının anlamadığı şu. Sorun ne vagonda ne de rayda. Sorun yolun kendisinde. Erdoğan yanlış yolda ve bu yoldan inat ederek dönmüyor. Hem kendini kandırıyor hem de milleti mahvediyor. Ekonomiyi batıran berbat ekonomi profesörü Erdoğan, insanları iki ekmeğe muhtaç hale getiriyor. Şimdi yine bakanlıkta değişiklikler oluyor. Bu kez gelen kim? Hiç şaşırmadığımız üzere yine FETÖ terörist başı ile fotoğrafı bulunan bir başka AKP’li isim, Nureddin Nebati. Bu şahıs,
FETÖ’nün bir soluk yakınında olabilmek için koşarak gidip o fotoğraf karesinde doğal olarak da bakanlıkta yer bulabilmiş. Buna göz yuman, izin veren de fikir babası FETÖ olan Recep Tayyip Erdoğan! Göz göre göre, insanlarla alay edercesine, 15 Temmuz’da şehit olanlara, gazi kalanların yüzüne utanmadan bakarcasına bu adamı bakanlığa atıyor. Sonra FETÖ ile mücadele. Onunla mücadele, bununla mücadele. Yersen! Sanırız şimdi de Erdoğan’ın sözde ekonomik kurtuluş savaşında FETÖ modeline geçildi. Sonumuz hayrola!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat