CHP’Lİ YALIM, GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARINA YANIT VERDİ

Genel 16 Şubat 2021 19:33
Videoyu Aç CHP’Lİ YALIM, GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARINA YANIT VERDİ
A
a
 AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilişkin açıklamalarına, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, TBMM’den cevap verdi.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulundan, AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş’in “Sayın Kılıçdaroğlu, hasbelkader CHP Genel Başkanı olmuştur ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu bir partidir. Ankara'da siyaset yapsın, Uşak'a bulaşmasın” açıklamasına cevap verdi. Milletvekili Yalım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mart ayında Uşak’a geleceğini ifade etti.

“GENEL BAŞKAN’IMIZLA HALKIMIZIN VE ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Her zaman halk ve esnafla olduklarını belirten Yalım, “Gara’da şehit olan asker, polis ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum ve tüm terör örgülerini lanetliyorum. AK Parti Uşak Milletvekili Sayın Güneş, dün yaptığı basın açıklamasında, Sayın Genel Başkan’ımıza Uşak’la ilgili atıflarda bulunmuş. Sayın Genel Başkan’ımız ve biz esnafımızın ve halkımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanındayız. Çok yakında, Mart ayı içerisinde Genel Başkan’ımız Uşak’ta esnafımızı ve vatandaşımızı ziyaret edecek. Sayın Güneş, siz de Genel Başkan’ınızı Uşak’a getirin, esnafı ve vatandaşı ziyaret etsin görelim. Gerçekten esnafın ve vatandaşın durumunu Genel Başkan’ınıza gösterebiliyorsanız, çağırın Uşak’a getirin ve ziyaret ettirin. Ben bunun özellikle altını çiziyorum. Biz her zaman Genel Başkan’ımızla halkımızın ve esnafımızın yanındayız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat