CHP’Lİ YALIM’DAN ERDOĞAN’A “HAYSİYET” ÇIKIŞI

Genel 28 Nisan 2022 11:10
Videoyu Aç CHP’Lİ YALIM’DAN ERDOĞAN’A “HAYSİYET” ÇIKIŞI
A
a
“PAPAZI VERİRKEN, BAE İLE EL SIKIŞIRKEN, BAHÇELİ İLE KÜFÜRLEŞİRKEN…”
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Haysiyetimize saldırana eyvallah edecek değiliz” diyen AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi.
İstanbul Mushafı Tanıtım Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Haysiyetimize saldırana eyvallah edecek değiliz” dedi. Erdoğan’ın sözlerine yanıt CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’dan geldi. CHP’li Yalım şu ifadeleri kullandı:
“Ülkeyi her anlamda, her alanda rezil eden, bir ileri iki geri gitmekten başka bir şey yapmayan AKP’nin başındaki zat yine konuşmuş. Konuşmuş ama ne konuşmuş! Demiş ki ‘Haysiyetimize saldırana eyvallah edecek değiliz.’ Pekala o zaman daha üç gün evvel sözde Ermeni soykırımı diyen Joe Biden’a nasıl eyvallah dedin Sayın Erdoğan? Şurada iki üç yıl evvel Trump emir verince nasıl da bırakıverdin papazı, unuttun mu Sayın Erdoğan? Daha dün FETÖ’nün finansörü dediğiniz Birleşik Arap Emirlikleri’ne paranın yeşili için nasıl da haysiyeti bir kenara bırakıp kucak açtınız, el sıkıştınız Sayın Erdoğan? Karşılıklı hakaretler ettiğiniz Devlet Bahçeli ile nasıl da güzel arkadaş oldunuz Sayın Erdoğan?”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat