CHP’Lİ YAVUZ'DAN 850 BİN TL'LİK RÜŞVET İDDİASI...   BAĞLAR BELEDİYESİ ÖZEL KALEMİ "İFTİRA" DİYEREK REDDETTİ AMA… 

Genel 5 Ekim 2021 10:58
Videoyu Aç CHP’Lİ YAVUZ'DAN 850 BİN TL'LİK RÜŞVET İDDİASI...   BAĞLAR BELEDİYESİ ÖZEL KALEMİ "İFTİRA" DİYEREK REDDETTİ AMA… 
A
a
CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, Bağlar Belediyesi'ne ait bir aracın içinde 850 bin TL bulunduğunu, paranın gayrı resmi yollardan belediye çalışanlarına teslim edildiğini, bu paranın Bağlar Belediye Başkanı AKP’li Hüseyin Beyoğlu ve belediye yetkilileri tarafından paylaşıldığını iddia etti.  

CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, Bağlar Belediyesi’nde yaşandığı iddia edilen bir yolsuzluğu gündeme taşıdı. CHP’li Yavuz, Bağlar Belediyesi’ne ait olduğunu öne sürdüğü bir aracın içinde 850 bin TL olan iki torbanın fotoğraflarını paylaşarak, bu paranın belediye yetkilileri tarafından bölüşüldüğünü söyledi ve söz konusu kişileri kamuoyuna açıklama yapmaya davet etti. 

BELEDİYE İFTİRA DEDİ, CHP’Lİ YAVUZ MECLİS KARARINI İŞARET ETTİ! 

Bağlar Belediyesi’nden ise “Araçlar bize ait değil, yapılan suçlamalar tamamıyla iftira" açıklaması geldi. 
Belediye’nin bu açıklaması üzerine CHP’li Yavuz, 05/01/2016 tarihli Bağlar Belediye Başkanlığı Meclis Kararını işaret etti ve encümen kararı ile bahse konu araçların Bağlar Belediyesi’ne ait olduğunu ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat