CHP’Lİ ZEYBEK’TEN İLETİŞİM BAŞKANLIĞINA “DEZENFEKTE EDİLMESİ GEREKEN AKP ZİHNİYETİDİR”

Genel 9 Aralık 2021 16:48
Videoyu Aç CHP’Lİ ZEYBEK’TEN İLETİŞİM BAŞKANLIĞINA “DEZENFEKTE EDİLMESİ GEREKEN AKP ZİHNİYETİDİR”
A
a
CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, İletişim Başkanlığının dezenfekte edilmesi için yapılan harcamaya ilişkin konuştu.
Harcamaları ve personel sayısı ile sık sık gündem olan Cumhurbaşkanlığı’na bağlı İletişim Başkanlığı’nın dezenfekte edilmesi için yüz binlerce liralık bir ihale düzenlendiği açığa çıktı. 2 Aralık’ta açıklanan ihale sonuç ilanına göre İletişim Başkanlığı ile Arvend Gıda Elektronik Tekstil Turizm İnşaat Şirketi arasında tam 393 bin TL’lik bir sözleşme imzalandı. 

“MİLLETİN PARALARI HİÇ EDİLİYOR”

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek ise İletişim Başkanlığının dezenfekte edilmesi için yapılan ihaleye tepki göstererek şunları söyledi:
“Eski Bakan Ruhsar Pekcan’ın ortağı olduğu şirketten bakanlığa dezenfektan satın alınmasına ilişkin şikâyet dosyasının işleme konulmaması skandalı ile karşı karşıyayken, şimdi yine milletin paraları anlamsız şekilde bu kez İletişim Başkanlığında hiç ediliyor. Ülke ekonomisi yerle bir iken, insanlar geçim derdiyle boğuşurken AKP’nin genel başkanının propaganda bakanlığının dezenfekte edilmesi için 393 bin TL’lik sözleşme imzalanıyor. Burada temizlenmesi, dezenfekte edilmesi gereken bir şey varsa o da binalar değil, AKP zihniyetinin talancı, rantçı, torpilci zihniyetinin ta kendisidir”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat