CHP'li Zeybek'ten yeni yıl mesajı

CHP 30 Aralık 2021 12:03
Videoyu Aç CHP'li Zeybek'ten yeni yıl mesajı
A
a
2021 ZOR BİR YIL OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, 2021 yılının üreticiden tüketiciye her kesim için zor bir yıl olduğuna işaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Türkiye'nin 2021 yılını derinleşen ekonomik ve siyasi krizle geride kaldığına işaret eden Başkan Zeybek, "Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD 19 devam ederken; yaşanan ekonomik kriz sağlığın önüne geçti. Kurda yaşanan ani değişimler alım gücünü düşürdü. Esnafımızı bitirdi. Evde tencereler boş. Ucuz ekmek kuyrukları uzadı. Üretim bitme noktasına geldi. Sadece çiftçi değil, tüketici açısından da zor bir yıl oldu. Gübre, mazot, zirai ilaç, yem ve yüksek zamlar 2022 üretimini de olumsuz etkileyecek. 
Türkiye’nin dış dünyada yeniden saygınlığını kazanması, güvenilir, güçlü ve etkin bir ülke konumuna gelmesi ancak tarafsız, adil ve akılcı bir dış politika ile mümkündür. Ekonomimiz rant değil, üretim odaklı olmalı. Borçlanmayla değil, gelir artışı ve adil bölüşümle büyüyebiliriz. Her şeye rağmen umudumuzu koruyoruz. Bu düzen değişecek. Yeni yılın tüm insanlığa demokrasi, adalet, huzur, bolluk ve bereket getireceğine olan inancımızla, tüm yurttaşlarımıza mutluluk ve sağlık diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat