CHP MİLLETVEKİLİ YALIM’DAN YENİ YIL MESAJI

Genel 28 Aralık 2020 17:38
Videoyu Aç CHP MİLLETVEKİLİ YALIM’DAN YENİ YIL MESAJI
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalım, 2020’nin bitişiyle beraber yeni yıl mesajı yayınladı.

 Doğal afetlerin ve Koronavirüs salgınının etkisinde geçen 2020 yılının sonlanmasıyla beraber CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, yeni yıl mesajı yayınladı. Mesajında yeni yıl için huzur ve mutluluk dileyen Yalım, Koronavirüs ile mücadele konusunda yeni bir dönemin başladığını belirtti.

“İFADELERİMİZİN, ÖNERİLERİMİZİN YÖNETİM KADROLARI TARAFINDAN CİDDİYE ALINMASI GEREKİYOR”

 Koronavirüsle mücadele noktasında yeni yılda uygulanmaya başlayacak aşılarla beraber etkili tedbirlerin de hayata geçirilmesi gerektiğini ifade eden Milletvekili Yalım, “Tüm Dünya’nın heyecanla ve coşkuyla karşıladığı 2020 yılı, ne yazık ki beraberinde kuraklık, salgın, savaş ve acılarla geldi. Çin’in Wuhan şehrinde başlayarak Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs salgınıyla kısmen kapalı ve tedbirler çerçevesinde bir yıl geçirdik. Yeni yılda Koronavirüs ile mücadele konusunda, özellikle aşıların ülkemizde uygulanmaya başlamasıyla beraber yeni etkin tedbirler de alınmalı. Bu tedbirler uygulanırken esnafın ve vatandaşın maddi durumu, gençlerin eğitim hayatı göz önünde bulundurularak çözüm sağlayacak yardımlar hayata geçirilmeli. Bu noktada sözlerimizin ifadelerimizin, önerilerimizin yönetim kadroları tarafından ciddiye alınması gerekiyor” 

 “YENİ YILIN MİLLETİMİZE EN BÜYÜK HEDİYESİ BU OLACAKTIR”

 “Yeni yılda Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidar yürüyüşümüze ve erken seçim çağrılarımıza devam edeceğiz. Esnafımızın, çiftçimizin, üreticimizin, memurumuzun, öğrencimizin ve yurttaşımızın içerisinde bulunduğu durumun farkındayız ve bu durum bizleri derinden üzmektedir. Çözümü çok basit sıkıntılar yüzünden insanların dert ve tasa içerisinde günler geçirmesi akla ve mantığa sığmamaktadır. Yönetimi tek elden yürüten ve politikalarında ülkesinin menfaatine hiçbir çalışma ya da düşünce kalmayan hükümetin, yeni yılda görevini seçimle devretmesi bir zorunluluk. Yeni yılın milletimize en büyük hediyesi bu olacaktır. Bu düşüncelerle yeni yılı karşılarken, ülkem için yeni yılın yeni umutlar getirmesini temenni ediyor, huzur, barış, sağlık ve mutluluğun her noktada hâkim olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat