CHP Niğde İl Başkanı Adem, “Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum”

Genel 13 Mart 2021 13:01
Videoyu Aç CHP Niğde İl Başkanı Adem, “Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl Başkanı Erhan Adem, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem mesajında: “Hekimlik; insanlık tarihinin en eski mesleklerinden biridir ve her geçen gün önemini daha da arttırmaktadır. Özellikle Türk toplumunda kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Çok zor ve uzun bir eğitim sürecinden geçerek, büyük özverilerle çalışan hekimlerimizin sorumluluklarının çok ağır olduğunu biliyoruz. 

Sağlık çalışanlarımız, yüreklerindeki insan sevgisi ile böylesine meşakkatli bir mesleği sevgi ve azimle, zaman mefhumu tanımaksızın fedakârca yerine getirmektedirler. Bu sebeple emeklerinin değerini ölçmenin de mümkün olmadığını ifade etmek istiyorum. Sağlıklı yaşam, her bireyin temel hakkıdır. Bu hakkın herkes tarafından eksiksiz kullanılabilmesi, sağlık hizmetlerinin kalitesi ve sağlık alanında ulaşılan düzey, günümüzde çağdaşlık göstergelerinden kabul edilmektedir. Pandemi süreci bizlere sağlıkçılarımızın zorlu görevlerini gözler önüne sererken öte yandan insanlık için ne kadar önemli olduklarını bir kez daha anlattı. Koronavirüs sürecinde sağlıkçılarımıza vereceğimiz en büyük destek pandemi tedbirlerine istisnasız uymak olacaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle; insan hayatını her şeyin üstünde tutan, zorluklara aldırmadan fedakârca vatandaşlarımıza kaliteli ve etkin hizmet sunan, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. En az kendileri kadar fedakâr aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat