CHP NİĞDE İL BAŞKANLIĞI, BAKKALLAR VE BAYİLER ODA BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Genel 11 Mart 2021 17:32
Videoyu Aç CHP NİĞDE İL BAŞKANLIĞI, BAKKALLAR VE BAYİLER ODA BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Niğde Bakkallar ve Bayiler Oda Başkanı Şinasi Göktepe ile bir araya geldi.

Niğde Bakkallar ve Bayiler Oda Başkanı Şinasi Göktepe’ye gerçekleştirdiği ziyarette Esnafın sorunları, zincir marketlerin yerel esnafa verdiği zarar ve Rekabet Kuralları Yasası’nı üzerine sohbet edildi. CHP Niğde İl Başkanı ve İl Yöneticilerinin bulunduğu program pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi.

Ziyaretin ardından bir değerlendirme yapan Başkan Adem, “Esnafımızın pandemi süresi içerisinde zor günlerden geçtiğini biliyoruz ve hala yardım bekliyorlar. Kesinlikle geri ödemesi olmayan yardımlar yapılmalı. Mevcut kredilerinin de faizleri silinerek, ana paranın taksitlendirilmesi gerekiyor. Esnafımız bu şekilde biraz nefes alabilir. Bununla beraber zincir marketler de yerel esnafımızı çok zor duruma sokuyor. Bu durumun önüne geçmek adına da Rekabet Kuralları Yasası’nın bir an önce yürürlüğe girmesi isteğindeler. Bu noktada değerli düşünceleri ve misafirperverliği için Oda Başkanı Şinası Göktepe’ye teşekkür ederim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat