CHP Sakarya’dan “Durmak yok!” mesajı

Genel 11 Mayıs 2022 10:57
Videoyu Aç CHP Sakarya’dan “Durmak yok!” mesajı
A
a
Ziyaretlere devam edildi…
CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, esnaf ve STK ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti.

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve parti yönetimi, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Keleş ve ekibi son ziyaret verileriyle büyük bir rekora imza atmıştı. Ancak “Durmak yok!” diyen Başkan Keleş ziyaretlerine her geçen gün yenisini eklemeye devam etti  CHP İl Başkanı Keleş, il başkan yardımcıları Gönül İrşi, Cemil Uyanık ve Ayhan Kadanalı ile esnafın kapısını tek tek çaldı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu ileterek, 7 esnaf odası ile mevcut durumlarını istişare etti.

KAHVECİLER ESNAF ODASINA ZİYARET

CHP’li Keleş ve yönetimi Sakarya Kahveciler Esnaf Odası’nı ziyaret ederek, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu Oda Başkanı Mehmet Altay’a takdim etti. CHP’li Keleş, “Esnafımızın sorunlarını dinledik. Kendilerine ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

MİNİBÜSÇÜLER VE OTOBÜSÇÜLER ESNAF ODALARININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Başkan Keleş Kahveciler Esnaf Odası’ndan sonra Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası’nı da ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’nun mektubunu Oda Başkanı Ali Bektaş’a da sunan Keleş, burada da şoför esnafının sorunlarını dinledi, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu. Keleş ayrıca Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası’nı da ziyaret ederek, Oda Başkanı Cevdet Demir ile de ülkedeki otobüsçüler ve servis araçlarının durumunu görüştü.

PANDEMİNİN VURDUĞU BERBERLERE ZİYARET
Başkan Keleş’in bir sonraki durağı ise Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası oldu. Pandemi sürecinde darbe yiyen sektörlerden biri olan berberleri de es geçmeyen CHP’li Keleş, berber esnafının ne durumda olduğunu dinledi, karşılıklı çözüm önerileri konuşuldu.

BAŞKAN KELEŞ KASAPLAR ODASIYLA BİR ARAYA GELDİ

Keleş’in sıradaki ziyareti ise Sakarya Kasaplar Esnaf Odası’na oldu. Burada da Oda Başkanı Levent Büyükdemir ile bir araya gelen CHP’li Keleş, kasapların ekonomik durumu ve vatandaşın alım gücü ile kasaplardan alışveriş yapma sıklığına da değinerek karşılıklı bilgi paylaşımında bulundu.

TÜİK’E GÖRE ENFLASYONUN EN AZ VURDUĞU GİYİM SEKTÖRÜ KONUŞULDU

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, TÜİK verilerine göre enflasyon rakamlarında en az artış yaşandığı iddia edilen giyim sektörü ile ilgili konuları görüşmek üzere soluğu Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası’nda aldı. Başkan Yekta Tepe ile görüşen Keleş, burada da vatandaşın alım gücü ve ekonomik durumla ilgili konuları konuştu.

ELEKTRİKÇİ ESNAFINI DİNLEDİ, NOTLARINI ALDI
CHP’li Keleş, buradan da Sakarya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı İbrahim Öner ile görüştü. Başkan Keleş, burada da esnafın yaşadığı sorunları dinleyerek genel merkeze iletmek üzere notlar edindi.

SERDİVAN’DA YÖNETİM TOPLANTISINA KATILDI
Başkan Keleş son olarak partisinin Serdivan İlçe Yönetim Kurulu toplantısına Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oğuz Can Curoğlu ile katılım gösterdi. Başkan Keleş, “Serdivan İlçe Başkanımız Atilla Karahan başkanlığında Serdivan ilçemiz ile ilgili hedeflerimizi belirleyip yol haritamızı çizdik. Çalışarak başaracağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat