CHP Ula İlçe Başkanı Özcan’dan Bakan Pakdemirli’ye Pazaryeri Daveti

Genel 27 Eylül 2021 19:56
Videoyu Aç CHP Ula İlçe Başkanı Özcan’dan Bakan Pakdemirli’ye Pazaryeri Daveti
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Ula İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’yi “Çiftçimizin bugün itibarıyla biz zarar ediyoruz dediği bir ürün yok” açıklaması üzerine Ula Karabortlen mahallesinde ki pazaryerine davet etti.

Konuya ilişkin olarak tepkisini dile getiren CHP Ula İlçe Başkanı Hüseyin Özcan: “CHP Ula İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ve kadın kolları başkanımız Fatma Gireniz ile birlikte Karabortlen pazaryerinde üretici ve vatandaşlarımızla buluştuk bugün. Sonrasında Kızılyaka mahallemizde esnaflarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızla sohbet ettik.
Tarım Bakanı “Çiftçimizin bugün itibarıyla biz zarar ediyoruz dediği bir ürün yok” demiş. Tarım Bakan’ını Ula Karabortlen mahallemizdeki pazaryerine davet ediyoruz. Bir çiftçi “Yedi traktör gübre attık tarlaya, her gün bahçeye gidiyorum, yevmiyem 5 liraya geliyor. Mazot ve yem parasını yetiştiremiyorum. Çocuklarım var okutamıyorum. Çiftçi maskara oldu artık.” diye feryat ediyordu.

Şimdi iktidara göre çiftçimiz yalan söylüyor, herkes yalan söylüyor. Bu millet artık sizin masallarınıza doydu. İlk seçimde sandıkta yok olacaksınız. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında çiftçimizin yüzü gülecek” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat