CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tahiroğlu:  “Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum” 

Genel 13 Mart 2021 18:19
Videoyu Aç CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tahiroğlu:  “Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum” 
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu mesajında: “Bir ülkede sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesi ülkelerin gelişmişlik düzeylerini belirleyen önemli bir göstergedir. Sağlıklı bir hayat, mutlu ve huzurlu bir toplum olmanın temel şartlarından birisidir. Bu anlamda hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza büyük görevler düşmekte olup hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızın bu bilinçle hizmet ettiği ve hizmet etmeye devam edeceğine inancım sonsuzdur.

Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına böylesine zor ama onurlu ve kutsal bir mesleği üstlenmiş olan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın, gece gündüz her yerde ve her koşulda büyük özveriyle görev yaptıkları kuşkusuzdur. Özellikle çalışmalarına pandemi sürecinde yakından tanık olduğumuz sağlıkçılarımıza ödenemeyecek bir borcumuz vardır. Bu yüzden tedbir kurallarına uyarak en azından onlara bu şekilde yardımcı olabiliriz. 

Bu duygu ve düşüncelerle sağlık hizmetlerinin her alanında büyük bir özveriyle insan sağlığı için gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden fedakârca çalışarak mesleğini icra eden tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat