Çiydem: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını En İçten Duygularımla Kutluyorum”

Genel 28 Ekim 2021 20:16
Videoyu Aç Çiydem: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını En İçten Duygularımla Kutluyorum”
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Erzurum Aziziye İlçe Başkanı Recep Çiydem, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Çiydem mesajında: “Milletçe gerçekleştirdiğimiz Milli Mücadelenin sonunda kurduğumuz Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü büyük bir coşku ve mutlulukla kutluyoruz.
 
Cumhuriyet bir değerler manzumesidir. Cumhuriyet’te egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Büyük Önder Atatürk’ün ifadesi ile ‘Cumhuriyet Fazilettir’. Cumhuriyet, insan onuruna, yaradılışına en yakışır rejimin adıdır. Cumhuriyeti ideal rejim yapan, milleti ve iradesini ön plana çıkarması ve bunun üzerinde herhangi bir güç tanımamasıdır. Cumhuriyet, milletimizin yeniden ayağa kalkmasının, şahlanışının timsalidir. Bize emanet edilmiş hayati önemde bir değer ve vazgeçilmez bir mirastır.
 
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Atatürk ve silah arkadaşlarıyla, vatanın savunması ve bölünmez bütünlüğü için görevleri başında kaybettiğimiz tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, Gazilerimizin ve yüce Türk milletinin tüm bireylerinin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını en içten duygularımla kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat