DAVUTOĞLU’NUN MERSİN PROGRAMI İPTAL!

Genel 19 Ekim 2021 11:38
Videoyu Aç DAVUTOĞLU’NUN MERSİN PROGRAMI İPTAL!
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun Mersin’deki programının iptal olduğunu duyurdu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 19 Ekim Salı günü Mersin’e partisinin il başkanlık binasının açılışına gelecekti. Ancak Davutoğlu’nun geçirdiği talihsiz kaza sonucu Mersin programı iptal oldu.

Davutoğlu Van gezisi sırasında bir radyo mülakatına giderken, binanın asansöründe kaza yaşandı. Asansör hareket ettikten kısa süre sonra bir kat aşağıya düştü. Gelecek Partisi Basın Müşaviri Ufuk Karcı, doktorların yapılan tetkikler sonrasında Davutoğlu’na dinlenme tavsiyesinde bulunduklarını, bu hafta gerçekleştirmesi planlanan Mersin ve Amasya ziyaretlerinin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. 

“HEYECANIMIZ ENDİŞEYE DÖNÜŞTÜ”

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış da Davutoğlu’nun iptal olan programına ilişkin konuştu. Başkan Karış, “Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun şehrimize gelecek olmasının heyecanını yaşadığımız ve saatler saydığımız bir günde Van gezisi sırasında talihsiz bir kazayla muhatap olduğunu büyük bir endişeyle öğrendik. Heyecanımız endişeye dönüştü. Ancak çok şükür genel başkanımızın ağır bir durumunun olmaması da yüreklerimize bir nebze de olsa su serpti. Herkesin bildiği üzere Sayın Genel Başkanımız ilimize gelerek parti il başkanlık binamızın açılışına katılacaktı. Fakat geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle bu program iptal edildi. Biz de sayın genel başkanımıza geçmiş olsun diyor ve Allah’tan acil şifalar diliyoruz.” dedi.
Başkan Karış, programın ileri bir zamana ertelendiğini de sözlerine ekleyerek yaptığı açıklamayı noktaladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat