Demirağ’dan Kaftancıoğlu’na Destek Mesajı

Genel 13 Mayıs 2022 15:46
Videoyu Aç Demirağ’dan Kaftancıoğlu’na Destek Mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi ve Mersin Kadın Gücü grubu sözcüsü İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, “Canan Kaftancıoğlu’nun yanındayız. Verilen ceza hukuksal bir ceza değildir” dedi. 

4 yıl 11 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na destek mesajları yağarken, Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ  da, “Canan Kaftancıoğlu’nun yanındayız” mesajı paylaştı. 
Demirağ mesajında, “Saraydan gelen talimat sonrası verilen bu ceza hukuka aykırıdır. AKP sandıkta yenemediği CHP’yi İstanbul’u elinden aldığı için bu şekilde intikam almaya ve yıpratmaya çalışmaktadır. Tam bir Cumhuriyet kadını olan Canan Kaftancıoğlu’na verilen bu hukuk dışı, masa başı cezayı kabul etmiyoruz. Elbet devran dönecek ve hukukun üstünlüğü yeniden başlayacak. Siyaseti çirkinleştiren, hukukun üstünlüğünü yok sayan bu iktidar seçimlerde gereken cevabı halktan alacaktır. Canan Kaftancıoğlu’nun yanındayız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat