DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI USTA’DAN YENİ YIL MESAJI

Genel 28 Aralık 2020 19:50
Videoyu Aç DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI USTA’DAN YENİ YIL MESAJI
A
a
 Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mezitli İlçe Başkanı Mehmet Önder Usta, yeni yıl mesajı yayınlayarak, iyi dileklerini sundu.
 Çin’in Wuhan şehrinde başlayan koronovirüs salgınının tüm Dünya’yı etkisi altına almasıyla beraber, nispeten kapalı geçen 2020’nin bitişiyle beraber DEVA Partisi Mezitli İlçe Başkanı Mehmet Önder Usta, yeni yıl mesajı yayınladı. Başkan Usta mesajında yeni yıl için iyi dileklerini iletti.
 
 2020 yılında yaşanan sorunlara değinen Başkan Usta, “Yeni yıla girerken, umutlarımız tekrar yeşil, tekrar heyecanla doluyuz. Zorluklarla geçen 2020’nin milletimize ve ülkemize zararları oldukça büyük oldu. Şimdi yeni ve temiz bir sayfa açarak yeni yılı en güzel şekilde değerlendirmeli ve sorunları vatandaşın yararına olacak şekilde çözmeliyiz. Bu noktada hükümetin bizleri dinlemesi, önerileri dikkate alması gerekmektedir. 

 “YENİ HEYECANLARA YELKEN AÇACAĞIZ”

  DEVA Partisi olarak yeni yılda daha etkin olacaklarının mesajı veren Usta, “Yeni yılla beraber DEVA Partisi olarak da yeni heyecanlara yelken açacağız. Tüm Türkiye’de devam ettirdiğimiz teşkilatlanma çalışmalarımız neticesinde 1. Olağan Kongremizi gerçekleştirecek seviyeye geldik ve bugün DEVA Partisi Türkiye siyasetinde bir oyun değiştirici olarak yer almaktadır. Mezitli’mizde de çalışmalarımıza devam ederek, vatandaşlarımızın yanında yer alacağız. DEVA Partisi olarak yeni yılda Türkiye’ye DEVA olacağız. Yeni yılı bu düşüncelerle karşılarken, tüm milletimize ve insanlığa mutluluk, huzur, refah ve güzellikler temenni ediyor, Rabbimden sağlık ve bolluk diliyorum. Yeni yıl, yeni umutlarıyla kutlu olsun” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat