DEVA PARTİSİ SİVAS’TAN KONGRE AÇIKLAMASI BAŞKAN İNCE: SİVAS’TA ADIM ATMADIK YER BIRAKMAYACAĞIZ

Genel 29 Aralık 2020 21:01
Videoyu Aç DEVA PARTİSİ SİVAS’TAN KONGRE AÇIKLAMASI BAŞKAN İNCE: SİVAS’TA ADIM ATMADIK YER BIRAKMAYACAĞIZ
A
a
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sivas İl Başkanı Serdar İnce, partilerinin 1’inci Olağan Kongresine ilişkin konuştu. Başkan İnce, “Yepyeni bir döneme başlıyoruz, Türkiye’ye deva olmaya geliyoruz” dedi.

DEVA Partisi 1’inci Olağan Kongresi “Türkiye’nin DEVA’sı hazır” parolasıyla Ankara’da yapıldı. Pandemi koşulları nedeniyle alınan önlemler eşliğinde Ankara Atatürk Spor Salonu’nda toplanan DEVA Partisi kongresinde Genel Başkan Ali Babacan partililerine seslendi:

Ülkenin kaybedecek bir dakikası dahi olmadığının altını çizen DEVA Partisi Lideri Babacan, “Teşkilatlara söylüyorum. Yerelin sorununu siyasetin merkezine taşıyacaksınız. Mahalle mahalle, köy köy dolaşmaya, vatandaşın derdine çare olmaya devam edeceksiniz.” şeklinde konuştu. 

“VATANDAŞIN DERDİNE ORTAK OLACAĞIZ”

Gerçekleştirilen kongreye ilişkin DEVA Partisi Sivas İl Başkanı Serdar İnce de açıklama yaptı. Geçirdiği koronavirüs nedeniyle kongreye katılamadığını ancak kalbinin Ankara’da olduğunu söyleyen İnce, “Susmayan ve konuşan bir Türkiye için çalışmalarımızı başlatıyoruz. Bu amaçtan sapmadan, genel başkanımızın da dediği gibi mahalle mahalle Sivas’ı gezeceğiz. Vatandaşın derdine ortak olacağız. Onların sorunlarını aktaracağız. Üstümüze düşen ne varsa yapacağız ve nihayetinde bu millete deva olacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat