DEVA PARTİSİ TUNCELİ İL BAŞKANI TEKİN’İN YENİ YIL MESAJI

Genel 28 Aralık 2020 11:32
Videoyu Aç DEVA PARTİSİ TUNCELİ İL BAŞKANI TEKİN’İN YENİ YIL MESAJI
A
a
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Tunceli İl Başkanı Mesut Tekin, 2020’nin bitişiyle beraber bir mesaj yayınlayarak yeni yılı kutladı.

 Tüm Dünya’da büyük umutlarla başlayan 2020, kuraklık, doğal afet ve virüs salgınının etkisinde devam etti. 2020 yılının bitmesiyle beraber DEVA Partisi Tunceli İl Başkanı Mesut Tekin, yazılı bir mesaj yayınlayarak yeni yılı kutladı. Tekin mesajında şu ifadelere yer verdi:
“ Türkiye olarak 2021 yılında yeni mücadelelere girişeceğiz. Bu mücadeleler sağlıktan, eğitime, siyasetten ekonomiye birçok alanda verilecek. COVİD – 19 pandemisinin yönetimindeki eksikliklerin en büyük zararını sağlık çalışanlarımız ve esnafımız çekti. Çekmeye de devam ediyorlar. Yeni yılda bu sorunlarla mücadele konusunda çok daha etkili ve işe yarar tedbirler hayata geçirilmeli ki artık milletimiz rahat nefes alabilsin. Bizler de DEVA Partisi olarak çalışmalarımıza Tunceli’de ve Türkiye’de bu yönde devam edeceğiz. Umuyorum ki yeni yılda her şey gönlümüzce olur. 2021’de ülkem ve milletim için en büyük temennim sağlık, huzur, barış ve bolluktur. Yeni yıl kutlu olsun.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat