Devletin Kurumlarına Milletin Vekilleri Alınmıyor

CHP 30 Aralık 2021 17:34
Videoyu Aç Devletin Kurumlarına Milletin Vekilleri Alınmıyor
A
a
CHP Uşak Milletvekili ve Karma Parlamento Başkan Vekili Özkan Yalım, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Milli Eğitim Bakanlığına alınmamasını eleştirerek, “Devlet Kurumlarına, milletin vekilleri alınmıyor. Bu kapılar kimlerin talimatı ile kapatılıyor” dedi.
CHP Uşak Milletvekili ve Karma Parlamento Başkan Vekili Özkan Yalım, mülakatlarda yaşanan torpil iddiaları üzerine Milli Eğitim Bakanlığına giden HP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun içeri alınmamasına tepki gösterdi. 
Halkın haklı taleplerini iletmek üzere MEB’e giden ana muhalefet partisi lideri ve milletvekillerine kapıların kapatılmasını kabul edilemez olduğunu dile getiren CHP Uşak Milletvekili ve Karma Parlamento Başkan Vekili Özkan Yalım, “Saraydan talimat alarak milletin vekillerine devlet kurumlarının kapılarını kapatanlarla mücadelemiz sürecek. MEB kapıları kapatmak yerine torpil olaylarına dur demeli. Gençlerin geleceği ile oynayan mülakat sisteminde adil olmalı. Hesap sormaya giden Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na kapatılan kapıları milletimiz açacaktır” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat