DİYARBAKIR BAĞLAR’DA VATANDAŞ SEBZE-MEYVE ARTIKLARINI TOPLADI CHP’Lİ YAVUZ: “BU UTANÇ AKP İKTİDARININ UTANCIDIR!”

Genel 11 Mayıs 2021 16:42
Videoyu Aç DİYARBAKIR BAĞLAR’DA VATANDAŞ SEBZE-MEYVE ARTIKLARINI TOPLADI CHP’Lİ YAVUZ: “BU UTANÇ AKP İKTİDARININ UTANCIDIR!”
A
a
CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, meyve ve sebze artıkları toplayan insanların yaşadığı duruma tepki gösterdi. Yavuz’un hedefinde iktidar vardı.
Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde meyve ve sebze artıklarını toplayan insanların oluşturduğu görüntüye CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz şu sözlerle tepki gösterdi:

“YÜREĞİMİZ BURKULDU”

“Diyarbakır Bağlar ilçesi sınırlarında kurulan semt pazarı kapandıktan sonra esnafın çöpe atmış olduğu bozuk, çürümüş ve işe yaramaz meyve ile sebzeleri toplayan annelerimizin görüntüsü yüreklerimizi burkmuştur. Biz de mübarek Ramazan ayında bu görüntüleri gördükten sonra utanç içerisindeyiz fakat bu utanç bizlerin utancı değildir. Bu utanç geçmediğimiz köprüleri ve uçmadığımız havaalanlarının faturasını vatandaşa kesen AKP iktidarının utancıdır. Bu utanç 5 maaş alan liyakatsiz yöneticilerin utancıdır. Bu utanç lüks arabalar içinde pudra şekeri çeken ve ona sahip çıkan yöneticilerin utancıdır. Bu utancınıza biz ortak olmayacağız.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat