DİYARBAKIR’DA GÖRKEMLİ BULUŞMA

Genel 6 Nisan 2022 00:58
Videoyu Aç DİYARBAKIR’DA GÖRKEMLİ BULUŞMA
A
a
YAŞAR AYDIN’DAN DİYARBAKIR’DA 50 BİN İMZA HEDEFİ
Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın, Diyarbakır’da binlerce vatandaşla bir araya geldi.
Yurt gezilerini sürdüren siyasetin yükselen yıldızı ve en çok konuşulan ismi Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, Diyarbakır’da iki gün süren toplantıya katılım gösterdi. 
300 KİŞİLİK DEV SEÇİM KOMİTESİ KURULDU
Diyarbakır halkı ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Yaşar Aydın, toplantı sonucunda 300 kişilik dev bir seçim komitesi kurulduğunun da bilgisini verdi. Toplantıda, sandık görevlileri dahil olmak üzere, imza aşamasında kimin ne yapacağı, imza için köylerden insanların nasıl yönlendirileceği ve buna bağlı konularla ilgili de görev dağılımı yapıldı.
“MİLLETİN ÖZ EVLATLARI KENDİ İKTİDARINA HAZIRLANIYOR”
Seçim komitesi ile ilgili konuşan Yaşar Aydın, “Diyarbakır’ın evlatları bizi bağrına bastı. Bu sevgi ve samimiyet boşa değil. Bu ilgi ve alaka çıkar amaçlı değil. Karşılaştığımız bu durum milletin öz evlatlarının, kendilerini bu ülkenin gerçek sahibi olduğunun hatırlatılmasıyla doğrudan ilişkili. Biz, bu milletin evlatlarına, bu ülkenin sahibi sizsiniz dedik. Bugüne kadar mevki makamları işgal edenlerin kendilerini yok saydığını anlattık. Artık onurlu insanların iktidara geleceğinin sözünü verdik ve bunu da el birliğiyle, Güneydoğu ile Trakya ve Karadeniz ile Akdeniz ile yapacağımızı söyledik. Milletin öz evlatları artık kendi iktidarına hazırlanıyor. O yüzden sadece Diyarbakır’da 50 bin imza hedefimiz var. Kararlı ve Onurlu bir millet yürüyüşü hak ettiği yere gelecektir.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat