Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Abduvali Buğrahan Osman, "ÇİN’İN EN BÜYÜK KORKUSU TÜRKİYE” 

Genel 7 Ekim 2021 14:56
Videoyu Aç Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Abduvali Buğrahan Osman, "ÇİN’İN EN BÜYÜK KORKUSU TÜRKİYE” 
A
a
“Çin’in En Güçlü Ajanları Türkiye’de
 
Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Abduvali Buğrahan Osman, “Çin’in en güçlü ajanları Türkiye’de. Neden Türkiye’de? Çünkü Çin’in en büyük korkusu Türkiye. 15 Temmuz’da hain Fetö ABD desteği ile darbe yaptılar başaramadı, biz kazandık. 2023’e kadar zalim Kızıl Çin Türkiye’de darbe yapmak isteyebilir ama başaramazlar. Tekrar biz kazanacağız. Hazır olalım, Çin oyununa gelmeyelim
” dedi.
Sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaparak, Çin’in ajanları hakkında bilgi veren Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Abduvali Buğrahan Osman’ın canlı yayına kesildi. Daha sonra açıklama yapan Cumhurbaşkanı Osman, Çin’in en çok ajanının Türkiye2de olduğunu söyledi. 

“İSLAM’IN SON KALESİ TÜRKİYE”

Cumhurbaşkanı Osman, “Tüm dünyadaki Çin ajanlarını, Çin istihbaratının nasıl çalıştığını açıklayacağım dediğim için canlı yayınımız kapatıldı. Bir suç örgütü bir mafya canlı yayın yaparken milyonlarca insan izliyor. Ben Doğu Türkistan Cumhurbaşkanıyım. Toplamda 40 milyon vatandaşın Cumhurbaşkanı’yım. Biz ne dedik dünya 5’ten büyük dedik. Şu yüzden zalim Çin başta olmak üzere bu 5 devlet, anavatanımız Türkiye’yi parçalamak için elinden gelen her şeyi yapmak için uğraşıyor. İnşallah başaramaz. Elinden bir şey gelmez. 15 Temmuz’u biz kazandık, şehit ve gazilerimiz kazandı, tekrar biz kazanacağız. Ama bu milleti uyandırmak lazım. Benim için tüm dünyada en önemli devlet biri Türkiye biri Doğu Türkistan. Neden Türkiye? Çünkü Türkiye İslam’ın son kalesi. Tüm mazlumlara kucak açan dünyadaki tek devlet. Türkiye düşerse ümmeti Muhammet düşer. Bu mazlumların gidecek, kaçacak yerleri yok. ABD’ye Avrupa’ya kaçmak zorunda, Allah korusun. Önce Türkiye devletimize sahip çıkmamız lazım. Çanakkale’de 15 Temmuz’da sahip çıktığımız gibi” dedi.

ÇİN’İN EN BÜYÜK KORKUSU TÜRKİYE

Tüm dünyada Çin’in ajanları olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Osman şöyle konuştu:
“Zalim Çin istihbaratı, Çin ajanları dünya da nasıl çalışıyor? Tüm dünyada Çin ajanları var. Çin hainleri var. Bu şekilde 72 senedir zalim Çin Doğu Türkistan’ı işgaline ve zulmüne devam etti. Dışardan Çin’e karşı açık net savaş olmadı. Çünkü Çin ajanları yüzünden. Çin kendi hain ajanları için milyar para harcıyor. Ama Çin’in en güçlü ajanları Türkiye’de. Neden Türkiye’de? Çünkü Çin’in en büyük korkusu Türkiye. Çünkü Türk korkusundan Çin seddi yaptılar. Türkler her zaman çıktıkları savaşı kazandılar. Dünyanın en zengin topraklarına sahip olan ülke Türkistan. Altın gibi yer kaynakları zengin olan bir ülke. Zalim Çin’in en büyük korkusu, Türkiye. Amaçları Türkiye’yi parçalamak. Türkiye’yi bitirmek için ellerinden gelen her şeyi yapar zalim Çin. Geçmişte Türk askeri teröristlerin elinde Çin silahlarını yakaladı. Neden çünkü en büyük korkuları Türkiye. Çin’e yatırım yapanlar hepsi için demiyorum ama çoğu ya FETÖ’cüdür ya da PKK/PYD’Cİ terör örgütüdür. Çünkü biz Doğu Türkistan’dayken bunu gördük. Türkiye FETÖ’yü yeni tanıdı. Ama biz FETÖ’yü Çin’de gördük. Fetö Çin’in işkencelerini, Çin’in soykırımını destekliyordu. Biz o zaman tanıdık.”

DOĞU TÜRKİSTAN’A SAHİP ÇIKMASINLAR DİYE SİYASETE VE TRT’YE ÇİN AJANINI YERLEŞTİRDİ

Çin’in Türkiye’deki ajanlarının siyaset ve medya içerisinde olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Osman, “Biz zalim Çin’e karşı mücadele ederken, yürüyüş yaparken eylem yaparken, Çin’e karşı ne yaparsak karşımıza sadece zalim Çin çıkmadı. Bir yandan FETÖ’cüler bir yandan PKK/PYD’desi herkes bizim karşımıza geldi. Dedik ki düşmanımız çok, hedefimiz büyük. Demek Doğu Türkistan’ın özgürlüğü için daha çok mücadele vermemiz lazım. Bugün zalim Çin Türkiye’nin her yerine ajan yerleştirdi. Hatta siyasi partilerin içine bile yerleştirdi. Neden? Siyasi partiler Doğu Türkistan’a sahip çıkmasınlar diye. TRT’nin içine dahi ajan yerleştirdiler. Amacı ne Türk medyası da Doğu Türkistan’a sahip çıkmasın. Doğu Türkistan’ı gündeme sokmasın. TRT’den rıca ediyorum. Bir tane Doğu Türkistan masanız olsun. Bir gazeteci getirelim inşallah Doğu Türkistan için güzel haberler yapsın. Bunu tüm televizyonlara söylüyorum. Doğu Türkistan için her gün haber yapılması lazım. Ama maalesef yapılmıyor. Neden? O hainler yüzünden. TRT’de çalışan Çin ajanı çocuklarını getirdi. Çin masasında çalışıyor. Bir kere Çin’e karşı haber yapmadı. Durmadan bizim halkımıza karşı, bize karşı haber yaptı. Utanmadan diyor ki Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı yalan Cumhurbaşkanı. Ben o kadar zor şartlarda seçimi kazandım. Çin cumhurbaşkanı seçim yapmadan kendisini cumhurbaşkanı olarak ilan etti. Neden ona yalan cumhurbaşkanı demiyorsun. Neden ona karşı haber yapmıyorsun?” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat