Dr. Parlar'dan yeni yıl mesajı

SİYASET 31 Aralık 2021 14:42
Videoyu Aç Dr. Parlar'dan yeni yıl mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, parti devletinin yerine tüm yurttaşların özgür yaşadığı bir Türkiye diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında; yeni yıla dair temennilerini dile getirdi.
2021 yılının her açıdan zor bir yıl olduğuna işaret eden Dr. Parlar, "COVİD 19'un etkileri devam ederken, yurttaşlarımız nasıl geçineceklerini düşünmek zorunda kaldı. En temel gıda ürünlerinde ciddi artışlar yaşandı. Emeklisi, esnafı, memuru tüm yurttaşlarımız dertli. Türkiye, bugün bir parti devletiyle yönetiliyor. Türkiye’nin çalışan ve üreten kesimleri üretimden hak ettikleri payı alamıyor. Esnafımız, vergi ve kredi borçlarını ödeyemiyor. Sattığı malın yerine yenisini koyamıyor. Çiftçilerimiz, yüksek girdi maliyetlerini karşılayamıyor. Yeni yılla ülkeyi yönetemeyen iktidarın da değişme vakti geldi.
Yeni yılın tüm yurttaşlarımızın hakça paylaşıp, adilce bölüştüğü bir yıl olmasını diliyorum. tüm partililerimizin ve vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, sağlık ve huzur diliyorum" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat