EDİRNE 1453 İYİ’LER ORDUSU, 4. YIL KUTLAMALARINA HAZIRLANIYOR

Genel 19 Ekim 2021 13:19
Videoyu Aç EDİRNE 1453 İYİ’LER ORDUSU, 4. YIL KUTLAMALARINA HAZIRLANIYOR
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Ekim ayı yönetim kurulu ve ilçe başkanları toplantısını gerçekleştirildi.

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda saha çalışmaları değerlendirildi. 

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Edirne’de halkın her kesimiyle bir araya geldiklerini ifade ederek, “İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı olarak Ekim ayı yönetim kurulu ve ilçe başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. İlimizde tüm teşkilatlarımız aktif olarak çalışmalarını yürütüyor. Halkımızın her kesiminin sesi olmak için sahadayız. Partimizi iktidara taşımak, Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Ekim ayında yürütülen çalışmalarla ilgili de bilgi veren İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “1-31 Ekim tarihleri arası Meme Kanseri farkındalık ayı nedeniyle ülke genelinde şamil olmak üzere aynı bildiriyi okuyarak pembe kurdelelerimizi taktık. Esnaflarımızı, çiftçilerimizi, halkımızın her kesimini ziyaret ederek çalışmalarımızı anlatıp, onların dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz” şeklinde konuştu. 

İYİ Parti’nin 4. Kuruluş yıldönümünde düzenleyecekleri programla ilgili de bilgi veren İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Partimizin kuruluşunun 4. Yılı nedeniyle 24 Ekim Pazar günü İstanbul Haliç Kongre Merkezinde Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in katılımları ile gerçekleştireceğimiz kutlamalara Edirne il teşkilatı olarak özel olarak hazırlanıyoruz. Edirne’den 1453 kişi ile İstanbul’a gitmek için çalışmalarımıza başladık. Genel Başkanımız Meral Akşener, Edirne İl Teşkilatının oluşturduğu 1453 İYİ’ler Ordusu ile İstanbul’a giriş yapacaktır. Tüm hemşerilerimizi programımıza davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat