EĞİTİM-BİR-SEN’DEN ÖNEMLİ ÇALIŞTAY “ÜNİVERSİTE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ”

Genel 11 Mart 2021 13:47
Videoyu Aç EĞİTİM-BİR-SEN’DEN ÖNEMLİ ÇALIŞTAY “ÜNİVERSİTE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ”
A
a
Memur-Sen Mersin il binasında üniversite çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri çalıştayı düzenlendi.

Eğitim-Bir-Sen Mersin Üniversiteler Şubesi Üniversite Çalışanlarının Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı 2021 İdari Personel Komisyonu toplantısı Memur-Sen Mersin İl Binası’nda gerçekleştirildi. Toplantıda üyelerin 7-9 Mart 2021 tarihleri arasında online olarak paylaştıkları talepler değerlendirildi ve komisyon raporu oluşturuldu.

“GENEL ÇALIŞTAY’IN ALT VERİSİNİ OLUŞTURMA AMACINDAYIZ”

Toplantıda söz alarak Genel Çalıştay’ın ilk ayağının Şube Çalıştayı olduğunu dile getiren Eğitim-Bir-Sen Mersin Üniversiteler Şube Başkanı Ömer Özbilen, “Çalıştay'da aldığımız kararlar Mart ayı sonunda Ankara'da Genel Çalıştay'da değerlendirilecektir. Genel Çalıştay'da alınan kararlar ise maddeler halinde toplu sözleşme masasına getirilecektir. Bu nedenle Şube Çalıştayımız Hak ve Emek mücadelemiz açısından çok önemlidir. Çalışanların sorunlarını, taleplerini ve bunlara ilişkin çözüm önerilerini tespit edip Genel Çalıştay'ın alt verisini oluşturmanın amacındayız. Bugün yaptığımız bu çalışmanın kamuda büyük kazanımların elde edilmesine önayak olacağı kanaatindeyiz." dedi. 
Özbilen son olarak, idari personel komisyon toplantısına ev sahipliği yapan Memur-Sen İl Başkanı Abdulla Çelik başta olmak üzere, katılım sağlayarak sürece katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat