Erçelebi: “Minnet, Rahmet ve Şükranla Anıyorum”

Genel 9 Kasım 2021 19:42
Videoyu Aç Erçelebi: “Minnet, Rahmet ve Şükranla Anıyorum”
A
a
DSP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Erçelebi, 10 Kasım Atatürk’ü anma gününün 83. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Hasan Erçelebi mesajında: “Millî mücadelemizin ölümsüz kahramanı, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde bir kez daha minnet ve saygıyla anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yapmış olduğu hizmetlerle Türk ve dünya tarihinde iz bırakan büyük bir liderdir. “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” ilkesi ile yalnızca Türk milletinin değil, tüm dünyanın hayranlığını ve sevgisini kazanmıştır. O kendisini milletine adamış, bağımsızlık ve özgürlük yolunda karşısına çıkan tüm engelleri aşarak, hayatına sığdırdığı büyük başarılarla sadece Türk ulusunun değil, bağımsızlık savaşı veren bütün uluslara kurtuluş ışığı yakmıştır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andığımız bugün de bizlere düşen en büyük görev, Cumhuriyetimizin değerlerini korumak, Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstünde tutmak, Türk milletinin ve Türk vatanının, Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında bölünmez bütünlüğünü sonsuza kadar korumak olacaktır. Onun ilke ve devrimleri her zaman Türk halkına güç vermeye ve yol göstermeye devam edecektir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının, 83. Yıl dönümünde bir kez daha minnet, rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat