Erhan Vergili’den sert tepki! “Tehditlerle bizleri durduramayacaksınız!”

Genel 7 Nisan 2022 12:50
Videoyu Aç Erhan Vergili’den sert tepki! “Tehditlerle bizleri durduramayacaksınız!”
A
a
Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nin organize ettiği iftar programına davet edilen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun katılımını engelleyen AK Partili Üsküdar Belediyesi’ne sert tepki gösterdi.
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente, Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı iftar programı öncesi Üsküdar Belediyesi tarafından dernek yöneticileri tehdit edilerek, davetin iptal edildiğini sosyal medya hesabından duyurdu.
"Onlar engellese de biz inandığımız yolda yürüyeceğiz"
Konuyla ilgili açıklama yapan Erhan Vergili, “Gelecek Partisi Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu'nun AK Partili Üsküdar Belediyesi’nin, dernek yönetimini tehdidi nedeniyle Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nin iftar yemeğine katılamadı. Olayı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Mente duyurdu. Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği'nin iftarına katılacak olan Genel Başknımız Ahmet Davutoğlu iftara bir saat kala Üsküdar Belediyesi yöneticilerinin derneği tehditleri sebebiyle katılması engellendi. AK Partili belediyenin "Burası beyefendinin ilçesi, sonrası sizin için iyi olmaz’ diyerek tehdit ettikleri ortaya çıktı. Bu yapılan çok çirkin bir davranıştır. Bunu yapanlar da yaptıranlar da acilen cezalandırılmalıdır. Bir siyasi lider asla tehdit edilemez. Orası bunun bölgesi, şunun bölgesi diye kutuplaştıramaz. AK Parti bunu hep yapıyor. Daha önce de birçok miting ve halka sesleniş programlarımızı engellemeye çalıştılar ama biz yılmadık. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu ve bizler asla durmayacağız. İnandığımız yolda engellere rağmen durmadan yürüyeceğiz" şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat