ESKİŞEHİR’DE PCR ZORUNLULUĞU KALKTI BAŞKAN YALÇIN: “PCR ZORBALIĞI HER YERDE KALDIRILMALI”

Genel 7 Ekim 2021 14:30
Videoyu Aç ESKİŞEHİR’DE PCR ZORUNLULUĞU KALKTI BAŞKAN YALÇIN: “PCR ZORBALIĞI HER YERDE KALDIRILMALI”
A
a
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, PCR testi zorunluluğunun her yerde kalkması gerektiğini söyledi.

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan verilere göre en fazla aşılama yapılan iller arasında Eskişehir 5’inci sırada yer alıyor. Bu veriler ışığında Eskişehir’de resmi ve özel eğitim kurumlarına girişte uygulanan PCR testi zorunluluğu, yayımlanan valilik kararlarıyla birlikte kaldırıldı.

“İNSANLIK DAYATMALARA VE ZORBALIĞA BOYUN EĞMEYECEK”

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın da PCR testine yönelik Eskişehir’de atılan adımı değerlendirdi. Başkan Yalçın, “Dünya ve ülkemiz zor bir sınavdan geçiyor. Bu sınavın adı zorbalık. DSÖ’nün tüm dünyaya dayattığı zorbalık hangi sonuç vereceği muallak olan aşı, on kez yapsak beşi pozitif, beşi negatif çıkan PCR testleri ve bunları yapmadığınız taktirde birçok sosyal aktiviteden, işinizden, gücünüzden geri kalabiliyorsunuz. Şimdi Eskişehir’de bu PCR zorbalığı kaldırılmış. Darısı tüm illerimizin başına diyerek, insanlığın bu tür dayatmalara ve zorbalığa boyun eğmeyeceğini bir kez daha yüksek sesle haykırıyoruz’” dedi.
1000
icon
Fehmi 7 Ekim 2021 15:57

Kararı alanları tebrik ederim. Umarım bu karar vatandaşa getirilen tüm kısıtlamaları da sonlandırır ve ülkemizin normale dönmesine vesile olur.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat