ESNAF VE SANATKÂRLARDA BAŞKAN ÖNEL, GÜVEN TAZELEDİ

Genel 19 Temmuz 2021 13:27
Videoyu Aç ESNAF VE SANATKÂRLARDA BAŞKAN ÖNEL, GÜVEN TAZELEDİ
A
a
S.S Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2018-2019-2020 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda mevcut başkan Bünyamin Önel güven tazeledi.

S.S Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı Mezitli Marvelous Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan kurulda mevcut başkan Bünyamin Önel yeniden seçilerek güven tazeledi.
***

Tekrar başkan seçilen Önel yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“PANDEMİDE SIKINTILAR YAŞADIK AMA İŞİMİZİ DE ASLA AKSATMADIK”

“Son zamanlarda pandemi dolayısıyla ülke olarak sıkıntı içinde yaşıyoruz. Bu sıkıntılar içerisinde en fazla zarar gören esnaf ve sanatkârlar, yani bizler olduk. Bu süre içerisinde birçok esnaf ve sanatkârımızın 18 ay, 20 ay iş yeri kapalı kaldı, eve ekmek götüremez hale geldi. Ama hiçbir zaman esnaf ve sanatkâr olarak şikâyetçi olmadık. Kaderimize boyun eğdik, aç kaldık, susuz kaldık ama işimizi de asla aksatmadık.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ HER ZAMAN BİZE DESTEK VERDİ”

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan pandemi sürecinde bize her zaman destek verdi. Bir kısım esnafımıza 6 bin TL’ye kadar, bir kısım esnafımıza 8 bin TL’ye kadar yardımlar yapıldı. Allah razı olsun. Bunun yanında hiçbir kredimizi de aksatmadık. Aynı zamanda pandemi döneminde ödeme yapamayan esnafın 8-10 ay kadar taksitleri ertelendi. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm emeği geçenlere esnaf ve sanatkârlar adına teşekkür ediyorum.”

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ ESNAF VE SANATKÂRLARA ÇOK YARDIM YAPTI”

“Bunun yanında esnaf dostu olan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer Beyendi de Büyükşehir’de kiracı olan esnaf ve sanatkârlardan kira almadı. Böyle bir dönemde ben belediye olarak kira almıyorum dedi. Tüm esnaf teşkilatlarına koliler gönderdi, yardımlar ve indirimler yaptı. Kendisine de tüm esnaf ve sanatkârlar adına teşekkür ediyoruz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat