FETÖ ARAŞTIRILSIN DEDİĞİMİZDE NEDEN HAYIR DEDİNİZ

Genel 3 Eylül 2021 20:09
Videoyu Aç FETÖ ARAŞTIRILSIN DEDİĞİMİZDE NEDEN HAYIR DEDİNİZ
A
a
İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, İYİ Parti’nin terör örgütlerine karşı tavrının net olduğunu ve halkın bunu gördüğünü dile getirerek, “Kimse bu konular üzerinden siyasi
prim kazanmaya çalışmasın” dedi.

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, İYİ Parti’ye yönelik "FETÖ’nün kurdurttuğu partidir" ifadesini kullanan AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulundu. 

Partililerle Malatya Adliye Sarayına giden İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, “Kişi kendisinden bilir işi. Önce ayna bakın” diyerek İYİ Parti’ye yönelik "FETÖ’nün kurdurttuğu partidir" ifadesini kullanan AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’a tepki gösterdi.
AKP’nin gündem değiştirme, suni gündem oluşturma konusunda seviye atladığını dile getiren İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, “Bizler İYİ Parti mensupları olarak terör örgütlerine karşı net bir duruş sergiliyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener ve parti kurmaylarımız da terör örgütlerinin karşısındadır. Bu kamuoyunda da halkımız nezdinde de böyledir. Ama iftira atma ve gündem değiştirme konusunda uzmanlaşan AKP’liler şunu net bilsinler ki İYİ Parti’nin yükselişi devam ediyor. Cahit Özkan, önce İYİ Parti tarafından TBMM’ye verdiği ‘FETÖ'nün siyasi ayağının araştırılması’ konusundaki önergeye neden hayır demiş onu açıklasın” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat