FİKRİ SAĞLAR’DAN ‘SEDAT PEKER’ AÇIKLAMASI “SUSURLUKTA BİZİM VERDİĞİMİZ MÜCADELENİN ZERRESİ YAPILMIYOR, NEDEN?”

Genel 7 Mayıs 2021 15:36
Videoyu Aç FİKRİ SAĞLAR’DAN ‘SEDAT PEKER’ AÇIKLAMASI “SUSURLUKTA BİZİM VERDİĞİMİZ MÜCADELENİN ZERRESİ YAPILMIYOR, NEDEN?”
A
a
Eski Devlet ve Kültür Bakanı, CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, yurt dışında bulunan Sedat Peker'in yayınladığı videolara ilişkin konuştu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik yapılan operasyonun ardından çektiği ikinci videoda eski içişleri bakanı Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar’ı, kendi evinde ölü bulunan bir kadınla ilişkilendirdi. Geçtiğimiz ay evine operasyon düzenlenen Peker, 2 Mayıs’ta yayınladığı ilk videoda operasyonu Ağar ve ‘Pelikancılar’ın düzenlediğini iddia etmişti. 

“DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİNDE OLSAYDIK İKTİDAR HAREKETE GEÇER, SAVCILAR SORUŞTURMA AÇARDI”

Eski Devlet ve Kültür Bakanı, CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar da Sedat Peker’in yayınladığı videolar ile ilgili konuştu. Sağlar, “Sedat Peker'in açıklamaları herhangi bir demokratik hukuk devletinde olsaydı, iktidar harekete geçer, savcılar soruşturma açar, gazeteler iddiaları boy boy manşete taşırdı. Susurluk olayında bizim verdiğimiz mücadelenin zerresini bugünkü iktidar yapmıyor, yapamıyor. Neden?” diye sordu.
1000
icon
Can şükrü Mersin'den 7 Mayıs 2021 20:41

Çünkü ucu direk kendilerine geliyor ve kendilerinde işin içinde ler, hep rantlari aynı, olan güzel ülkemize oluyor

1 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat