FİKRİ SAĞLAR’DAN AYVATOĞLU AÇIKLAMASI “ASIL SUÇLU GENÇLERİ BATAĞA SÜRÜKLEYEN AKP ZİHNİYETİDİR”

Genel 30 Mart 2021 13:32
Videoyu Aç FİKRİ SAĞLAR’DAN AYVATOĞLU AÇIKLAMASI “ASIL SUÇLU GENÇLERİ BATAĞA SÜRÜKLEYEN AKP ZİHNİYETİDİR”
A
a
Eski Devlet ve Kültür Bakanı, CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, uyuşturucu madde görüntüleri ile gündeme gelen Kürşat Ayvatoğlu ile ilgili konuştu.

Kokain kullandığı anlara ait görüntülerin yayınlanmasının ardından ikinci kez gözaltına alınan Kürşat Ayvatoğlu açıklama yaparak her şeyi itiraf etti. Birçok siyasi isimle fotoğrafının olmasına da değinen Ayvatoğlu, "Hükümetteki güçlü insanlarla fotoğraf vererek kendime yeni kapılar açma düşüncesi beni her gün başka bir yanlışa sürükledi. Olduğundan farklı görünme psikolojimle sürekli bu tür resimler yayınladım. Siyasilere yakın olursam daha güçlü görünürdüm" dedi.

“HİKÂYENİN ALTINDA AKP’NİN GÜCÜ VE PARAYI KUTSAYAN ZİHNİYETİ YATIYOR”

Ayvatoğlu’nun düştüğü durumla ilgili açıklamada bulunan CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar ise şunları söyledi:
“AKP yöneticileriyle fotoğraf veren 28 yaşında lise mezunu bir gencin Kastamonu'dan başlayan hikâyesinin altında AKP'nin gücü ve parayı kutsayan vurguncu, talancı zihniyeti yatıyor. Asıl suçlu olan ve gençlerimizi batağa sürükleyen bu AKP zihniyetidir. Bir nesli yok ettiler!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat