GAZETECİLERİMİZ, VATANDAŞALARIMIZIN DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU BİLGİYE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTADIR

Türkiye 21 Ekim 2021 13:45
Videoyu Aç GAZETECİLERİMİZ, VATANDAŞALARIMIZIN DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU BİLGİYE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTADIR
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Gazetecilik mesleğinin ve gazete çalışanlarının, vatandaşların doğru zamanda, doğru bilgiye ulaşması ve toplumsal farkındalığın artırılması yolunda çok önemli bir kamusal görevi ifa ettiklerini ifade eden başkan Güler, “Demokrasinin olmazsa olmazlarından birisi olan basın aynı zamanda kamu menfaatlerinin de göz önünde bulundurulması gereken, kamu adına denetim ve oto kontrol gibi kavramların Türkiye’de gelişmesine öncülük eden oldukça önemli bir meslektir.
Değerli basın mensuplarımız, ülkemizin her karış toprağında, gerek yerelde gerekse ulusal anlamda toplumun doğru bilgilendirilmesi için çalışmaktadırlar. Mesleki olarak yaşadıkları tüm zorluklara rağmen, doğrunun peşinde gitmekten ve değerli vatandaşlarımızın doğru bir şekilde haberlere ulaşmasını sağlamaktan vazgeçmeden, tüm özverileriyle çalışmaktadırlar. Bu yolda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da teşekkürü bir borç biliyor, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat