GAZETECİLİK MESLEĞİ, ÇAĞIMIZIN EN ZOR MESLEKLERİNDEN BİR TANESİ 

Genel 21 Ekim 2021 13:16
Videoyu Aç GAZETECİLİK MESLEĞİ, ÇAĞIMIZIN EN ZOR MESLEKLERİNDEN BİR TANESİ 
A
a
Türkiye Değişim Partisi Seçim ve Siyasi işler’den sorumlu genel başkan yardımcısı Mehmet Ali Demir, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Gazetecilik mesleğinin, çağımızın en zor mesleklerinden bir tanesi olduğunu belirten Demir. "İnsanları hızlı ve sağlıklı bilgilerle buluşturmak için her türlü zor koşulun üstesinden gelen gazeteciler, karşılaştıkları her türlü zorluğa rağmen mesleklerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Toplumsal bilinci artırarak güçlendirmeyi hedefleyen gazetecilik mesleği, kamuoyu yararına olan her türlü projenin de yanında durmaktadır.
Kamuoyunu, basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez unsurları arasına girmiştir. Bizler, mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Bu vesileyle, medya sektöründe hizmet veren tüm basın mensuplarımızın , 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”dedi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat