GAZETELERİMİZE DESTEK OLMALIYIZ

İYİ Parti 9 Ocak 2022 20:00
Videoyu Aç GAZETELERİMİZE DESTEK OLMALIYIZ
A
a
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, "Gazeteciler, bilgi çağında kamuoyunun doğru haberler ve güncel bilgilere vakit kaybetmeksizin ulaşabilmesi kuşkusuz büyük önem taşımaktadır. Gelişmeleri en hızlı şekilde, tarafsız bir dille ve meslek ilkeleri çerçevesinde kamuoyu ile paylaşan gazetecilerimiz bu konuda büyük bir sorumluluk üstlenmektedirler. Gece gündüz demeden toplumu bilgilendirmek için çalışan gazetecilerimiz, ne yazık ki ekonomik anlamda zor şartlar altında çalışmaktadır. Bu konuda acilen destek verilmesi gerekmektedir” dedi.
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Gazetelerimiz ve TV’lerimiz için yeni destekleme yapılmalı ve ayakta kalmaları için bizlerinde elinden geleni yapması gerekiyor. Gazetecilerimiz, gördüklerini ve yaşadıklarını kamu yararına bizlerle paylaşanlar olarak her türlü kıymeti hakkedenlerin başında gelenlerdir. Bu sebeple kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu duygu ve düşüncelerle özellikle şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminin tanıtılmasında her türlü görevi üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat