GELECEK PARTİLİ ALTAN’DAN SULTANGAZİ AÇIKLAMASI!

Genel 16 Kasım 2021 20:50
Videoyu Aç GELECEK PARTİLİ ALTAN’DAN SULTANGAZİ AÇIKLAMASI!
A
a
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi İlçesi ve esnafı  ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partili Altan, spor ayakkabısı üreticisi Kaya Spor Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya ile bir araya geldi. Murat Kaya’yı makamında ziyaret eden Altan, ilçenin sosyal, kültürel, dayanışma ve istihdamına yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı Kaya’ya teşekkür etti.

“Esnaf ve vatandaşlarla sürekli bir araya geliyorum”

Altan yaptığı açıklamada;” Sultangazi İlçemizin sorunlarını farkındayız. Bunların giderilmesi için çözüm önerilerimiz de var. Esnaf ve vatandaşlarla sürekli bir araya geliyorum. Dertlerini, sorunları dinleyerek nasıl bir yol izleyebileceğimizi daha iyi anlayabiliyorum” dedi.

“Esnaf bel kemiğimiz”

Açıklamasına devam eden Altan;” Sultangazi kalabalık bir ilçe. Bunu farkındayız. Bu sebepten dolayı çözülmesi gereken çok konu var. Bunların hepsini biz çözeceğiz. İktidar olduğumuzda bu sorunlarla tek tek ilgileneceğiz. Esnaf bizim gözbebeğimiz. Onların mutlu olması bizi de mutlu eder. Çünkü esnaf bizim ve ülkemizin bel kemiğidir. İlçenin her yönden gelişimine katkı sunan iş insanları ve kanaat önderlerinin varlığı Sultangazi için bir şans. İş insanı Murat Kaya’ya da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat