GELECEK PARTİLİ ATSAN’DAN ARINÇ’A DESTEK “MANİSA’DA DA MI MÜCAHİTLER MÜTEAHHİT OLDU?”

Genel 9 Şubat 2021 12:59
Videoyu Aç GELECEK PARTİLİ ATSAN’DAN ARINÇ’A DESTEK “MANİSA’DA DA MI MÜCAHİTLER MÜTEAHHİT OLDU?”
A
a
Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, Bülent Arınç’a “abim” diyenlerin sesi ve soluğunun çıkmadığını, menfaatin ön plana çıktığını söyledi.

Eski devlet bakanı Fehim Adak'ın anma töreninde konuşan Bülent Arınç, "Bizim bugün en büyük sıkıntımız maalesef dünün mağdurlarının bugün mağrur olmasıdır. Dünün mücahitlerinin daha sonra müteahhit, daha sonra müşahit olduğu bir noktadayız" dedi. Bu sözlerin ardından Gelecek Partisi Manisa İl gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan’dan da bir açıklama geldi.

“KORKUDAN MI SESSİZ KALIYORLAR?”

Atsan, "Son günlerde çıkışları ile siyasete biraz daha heyecan katan ve dikkatleri üzerine çeken eski TBMM Başkanımız Sayın Bülent Arınç, kendisini sözde seven kişiler tarafından yalnız bırakılmaya devam ediliyor. Siyasi yönümüz farklı olabilir ama doğruları ve hakkı savunduğumuz aynıdır. Manisa’mıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ve doğruları söylediği için kendisine teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde attığım bazı kişilere soru yönelttim ama Recep Tayyip Erdoğan korkusundan mıdır ya da başa bir sebepten midir bilinmez sessiz kalıyorlar. Belki de Arınç’a destek verseler ayaklarının kaydırılacaklarını kendi adları gibi biliyorlar. Yani buradan çıkan sonuç doğru ve haklı yerine menfaati seçmek oluyor” dedi.

“MAKAM ODASINA ERDOĞAN YERİNE ARINÇ POSTERİ ASANLAR”

Başkan Atsan sözlerine şöyle devam etti:
“Şu an belediye başkanı, milletvekili veya başka bir görevde devam edenler, Sayın Bülent Arınç’a borçlu olduklarını çok iyi biliyorlar. Makamlarında Erdoğan yerine Sayın Arınç’ın posterlerini asanlar da buna dahil ama ne yazık ki yine söylüyorum, o zamanlar Sayın Bülent Arınç’a “abimiz” diyenler bugün arkasında neden durmuyor? Yoksa Manisa’daki Mücahitler de mi müteahhit oldu merak ediyorum?"
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat