GELECEK PARTİLİ BARLAS’TAN AKP’Lİ ÖZLEM ZENGİN’E TEPKİ “DÜŞÜNMEDEN KONUŞUNCA BÖYLE OLUYOR, UTANÇ VERİCİ!”

Genel 20 Şubat 2021 12:37
Videoyu Aç GELECEK PARTİLİ BARLAS’TAN AKP’Lİ ÖZLEM ZENGİN’E TEPKİ “DÜŞÜNMEDEN KONUŞUNCA BÖYLE OLUYOR, UTANÇ VERİCİ!”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin’i çıplak arama ile ilgili ifadelerine tepki gösterdi. Zengin’in düşünmeden
konuştuğunu söyleyen Barlas, “Özlem Zengin kadın, erkek, genç, yaşlı, kısacası insanlık adına utanç verici ifadeler kullandı” dedi.

Uşak’taki çıplak arama iddialarının gündeme getirilmesinin ardından TBMM’de konuşma yapan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, bu iddiaları reddetti. Zengin, “Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez. Bu, kurgusal bir harekettir” dedi. Zengin’in bu sözlerine milyonlarca kişi tepki gösterdi. O isimlerden biri de Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas’tı.

“KADINLAR ÇOK ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYOR”

Barlas, “Kadınlar çok zor bir dönemden geçiyor. Hemen her gün kadına şiddet vakaları, kadın cinayetleri, taciz ve tecavüz haberleri duyuyoruz. En acısı ise bir kadının başka kadınlarla ilgili kendince “namuslu kadın, onurlu kadın” kategorileri yaratması. Ortada çıplak arama ile ilgili bir iddia varsa, bu araştırılır. Yalanlanabilir, işin aslı öyle değil, böyle denilebilir ama köpürerek Meclis kürsülerinden “onurlu kadın şöyle yapar, böyle yapar” denmez. AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin’i izlediğimde, hani başkası adına insan utanır ya. İşte tam olarak onu yaşadım. Zengin’in sözleri kadın, erkek, genç, yaşlı kısacası tüm insanlık adına utanç vericiydi.” İfadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat