GELECEK PARTİLİ BAŞKAN SAYGILI, DÜZİÇİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Genel 1 Nisan 2021 12:49
Videoyu Aç GELECEK PARTİLİ BAŞKAN SAYGILI, DÜZİÇİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
A
a
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı’nın, Düziçi’nin CHP’li Belediye Başkanı Alper Öner’e gerçekleştirdiği ziyarette, birlik vurgusu yapıldı.
Türkiye ittifakları konuşurken Osmaniye’nin Düziçi dikkat çeken bir ziyaret gerçekleşti. Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı ve Gelecek Partisi Düziçi İlçe Başknaı Mehmet Ateş, 2019 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’nden Düziçi İlçe Belediye Başkanı seçilen Alper Öner’i ziyaret etti. Basın mensuplarının katılımında gerçekleşen birliktelikte İl Başkanı Saygılı ve Belediye Başkanı Öner tarafından yapılan açıklamalarda, birliktelik vurgusu yapıldı.

“BELKİ BİRLİKTE DE HAREKET EDEBİLİRİZ”

Gelecek Partisi ile ittifak yapılabilir olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Öner, “Sivil Toplum Örgütleri’nin bir kanadıdır siyasi partiler. Siyasi partilerde hizmet eden herkesin;
başkanları, yöneticileri, delegeleri bu millete daha iyi hizmet edebilmek için çaba sarf ederler. Ben arkadaşlarımızı böle meşakkatli bir işin içine girdikleri için hem kutluyorum hem de tebrik ediyorum. İnşallah gelecek dönemde belki birlikte de hareket edebiliriz. Artık partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nde ittifaklar olacak. İnşallah bizler de gelecekte, ittifak ortağı olarak omuz omuza verip çalışırız” dedi.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”

Güçlü demokrasinin yeniden inşası için görev almaya hazır olduklarını belirten Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Saygılı, “Başkanım bizleri çok güzel ağırladı. Kendilerine başarılar diliyorum, teşekkür ediyorum. Mehmet Ateş başkanımla beraber güzel işler yapacağız. Gelecek Osmaniye’nin, gelecek Düziçi’nin. Türkiye’nin geleceği için çalışmak birinci önceliğimiz. Türkiye’nin bu dönemde birlik içinde olması, gelecek seçimlere güçlü girmesi çok önemli. Güçlü demokrasinin yeniden inşası için elimizi taşın altına koymaya hazırız” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat